AirMax Internet Opinie

Airmax – Dno i metr mułu

1,0 rating
18 marca 2020

Nie słuchajcie tych podstawionych nicków. Na początku w okresie testowym i przez pierwsze tygodnie jest w miarę ok. Potem dramat – po obejrzeniu Netflixa, HBOGo transfer obcinają do 1Mbita. Po kontakcie z infolinią i złożeniu reklamacji nic się nie dzieje. Zablokowali moje dwa numery – nie mogę się z nich dodzwonić na infolinię. Cieszę się, że za miesiac kończy mi się umowa…

Boobass

Koronawirus z chińśką antenką.

1,0 rating
11 marca 2020

Jak chcecie miec problem i niedziałajacy internet to bierzcie to gówno, nic sie nie da obejrzeć, właściciel poszukiwany przez prokuratorę w Wałbrzychu.

Konrad

Chiński Koronawiorus od Czachora z Opola

1,0 rating
8 marca 2020

Firma airmax internet naciąga klientów i to tych uczciwych najbardziej. Są o nim programy w TVN -ie masa naciagnietych ludzi i pozwy w Wałbrzychu.

drefu

ZGŁASZAĆ DO UOKIK I SĄDU CZACHORA!!

1,0 rating
21 lutego 2020

Nie należy tolerować takich oszustów jak AIRMAX.PL , ANDRZEJ CZACHOR BEST PARTNER, którzy nie tylko nie mają rejestracji w Polsce, a ta z Czechosłowacji. Toleruje także podawania fałszywych adresów i to od wielu lat, wprowadzanie klientów w błąd, prowadzenie fałszywych rejestrów, posługiwanie się kradzionymi znakami towarowymi. Toleruje oszukiwanie staruszków i osób szukających pomocy i odbierania im resztek pieniędzy, toleruje także nielegalnie skonstruowane umowy z abuzywnymi zapisami.

Kanapka Edward

Zgłaszać do UOKIK, masa pozwó wygranych z airmax.pl i

1,0 rating
21 lutego 2020

Tekturowy polski rząd toleruje takich oszustów jak airmax.pl , którzy nie tylko nie mają rejestracji w Polsce, a ta z Czechosłowacji jest na słupa Czachora. Toleruje także podawania fałszywych adresów i to od wielu lat, wprowadzanie klientów w błąd, prowadzenie fałszywych rejestrów, posługiwanie się kradzionymi znakami towarowymi jak best partner Andrzej Czachor. Toleruje oszukiwanie staruszków i osób szukających pomocy i odbierania im resztek pieniędzy, toleruje także nielegalnie skonstruowane umowy z abuzywnymi zapisami.

Anonymous

Oszukany przez airmax.pl i Andrzeja Czachor Opole i Jelenia Góra

1,0 rating
16 lutego 2020

Kilka wskazówek jak się bronić przed tymi ludźmi. Jak już byłeś naiwny i wpłaciłeś im jakieś pieniądze i podpisałeś jakiekolwiek dokumenty to pamiętaj że: Zawsze mozesz wypowiedzic, bo nic ni działa. Ta firma to nie jest żaden dostarczyciel internetu tylko firma krzak na słupa zarejestrowana na Czachora Andrzeja Publikują w internecie fałszywe opinie na swoj temat wpisują tam jacy to ludzie sa zadowoleni z tego internetu. Te umowy z airmax.pl proszę zanosić na Policję. Iinformować GIODO podając jako przykład stronę http://www.kancelariaultimatum.pl/rejestr,dluznikow/airmax,czachor,andrzej-1966.xhtml zobaczcie ile oszukanych osób tylko na tej jednej liście a list jest więcej. Umowy zawierają zapisy abuzywne i są w świetle prawa nie ważne, proszę je kierować do prokuratury i do UOKIK Czachor w Polsce podaje fałszywe adresy, teraz np. podają że są w Opolu wystarczy zadzwonić i zapytać, nigdy o nich tam nie słyszeli W kontaktach z Policją i Urzędami dobrze informować o śledczym reportażu TVN o nich, Prokuratury prowadzą sprawy przeciwko nim, warto dostarczyć materiały i pozwolić uchronić inne osoby przed oszustwem tego wymaga odrobina solidarności społecznej.

Czachor Airmax

Wypowiadać umowy i nie płacić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1,0 rating
12 lutego 2020

Zgłaszać do PROKURATURY I UOKIK ZA KLAUZULE NIEDOZWOLONE.
Facet poszukiwany przez ludzi pokrzywdzonych w całej Polsce.
Recydywa na całego!!!!!!!

klient

Gnoje- sprzedają nie działajace urzadzenia!!!

1,0 rating
7 lutego 2020

SPRÓBUJCIE PODJECHAĆ POD FIRME- ONI NIE ISTNIEJĄ!!!!! ZGŁASZAC SPRAWY DO PROKURATURY I NIE PŁACIĆ ANI GROSZA!!!
Infolinia nie istnieje, mozliwe ze wogóle nie ma tylko udaje że firma większa, a prawdopodobnie to tylko jedna osoba
Fotki wrzuce z tego jak podjechał monter – możeliwe że to ten Czachor lub rodzinka.

Konrad Sztos

Airmax zwrot urzadzenia

1,0 rating
4 lutego 2020

Kupiłem od nich urządzenie,które nie działa. Czy ktoś po odesłania urządzenia do Airmaxa otrzymał zwrot kaucji? Bo nie wiem czy tracić pieniądze na zwrot przesyłki.

Wiesia

Unikać jak ognia!!

1,0 rating
1 lutego 2020

Założyli w internecie kilkanaście stron na których sami sobie napisali pozytywne komentarze w celu wprowadzenia w błąd potencjalnych klientów. Aby kroić naiwnych staruszków muszą dbać o wizerunek w sieci, dla oszusta opinia jest podstawą pracy, tym bardziej, że interesuje się nimi od dawna Policja i Prokuratura. Niech wymienię kilka stron przez nich zarejestrowanych których celem jest oszukanie klientów i wzbudzenie zaufania naiwnych ludzi:
https://opiniuj24.pl/opinie/AirMAX.pl
https://portal-konsumenta.pl/opinie-o/airmax.pl
https://operatorzy.net
https://www.bestpartner.pl/
Wszystkie te strony są ich dziełem i mają na celu zatarcie faktycznego obrazu i rozmiaru nadużyć które robią.

Martyn

Unikać – nic nie działa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1,0 rating
29 stycznia 2020

Przekazałem znajomym którzy mieli od tego śmeicia brać usługę, kompletny ignorant w umowie figuruje rzeczywiście Czachor Andrzej jako Best Partner, że też wcześniej nie trafiłEm na ta strone, OSTRZEGAJCIE INNYCH I FIRMY!!!!!!!!!

kLUSEK

Złodzieje z opola ul. dunikowskiego airmax.pl intenet Andrzej Czachor !!!!

1,0 rating
18 stycznia 2020

Poczytajcie zanim zamówicie cokolwiek od tego złodzieja airmax.pl i Czachor Andrzej z zOpola
http://www.kancelariaultimatum.pl/rejestr,dluznikow.xhtml?view=fCrmCompaniesList&order0=&order_by0=&per_page0=&searchTerm=airmax&search=Szukaj

Ostrzeżony klient

No Title

1,0 rating
18 stycznia 2020
Anonymous

CZACHOR ANDRZEJ – NACIAGACZ I FIRMA BEST PARTNER I AIRMAX.PL

1,0 rating
12 stycznia 2020

INTERNET NIE DZIAŁA, INFOLINIA NIE DZIAŁA!!!!

MATEO

CHACHOR AIRMAX.PL , OPOLE

1,0 rating
4 stycznia 2020

SPRÓBUJCIE PODJECHAĆ POD FIRME- ONI NIE ISTNIEJĄ!!!!! ZGŁASZAC SPRAWY DO PROKURATURY I NIE PŁACIĆ ANI GROSZA!!!
TYSIACE OSZUKANYCH, CZACHOR SIE UKRYWA GDZIES W NORZE.

CAPTAIN

Best partner Airmax

1,0 rating
26 grudnia 2019

Firma kogucik, brak obsługi klienta Po 17 i w weekendy i każde możliwe wolne, brak wsparcia technicznego wiec jeżeli maja wolne tak jak teraz prawie trzy tygodnie a ty masz problem z i regentem to czekaj trzy tygodnie aż ktoś ze have naprawić usterkę a no i nie licz na zwrot kasy za brak serwisu, drogi i słaby szczególnie jak już podpiszesz umowę na stałe to zwalnia na maxa a w umówię same gwiazdki itd.
NIE WARTO SZKODA NERWÓW

Andrzej

Oszustwo!!

1,0 rating
13 grudnia 2019

Kilka faktów na temat tej firmy (airmax.pl, opiniuj24.pl, portal- konsumenta Andrzej Czachor)- firma zarejestrowana nie wiadomo gdzie, brak nipu, pracownicy się nie przedstawiają, nie znają właściciela, nie płaci podatków w Polsce, zatrudnia na czarno, nie płaci składek, nie widnieje w żadnych rejestrach – podają fałszywe adresy swojej siedziby – wystarczy zadzwonić do nich i się przekonacie kto odbiera telefony – przygłupy nie potrafiące sklecić zdania. Klientów wprowadzają w błąd w celu uzyskania korzyści majątkowej – publikują w sieci fałszywe informacje o swoich usłaugahc i dodają opinie w zfałszowanych witrynach z opiniami tj. portal-konsumenta, opiniuj24.pl – interesuje się nimi policja, prokuratura a ostatnio także dziennikarze śledczy z Polsatu – przyłapani na oszustwie robią się wulgarni i składają groźby karalne, podając się przy tym za funkcjunariuszy różnych państwowych służb Tego jest znacznie więcej, ale mam nadzieje, ze to wystarczy abyście Państwo trzymali się z daleka od tego operatora sieci radiowej na terenie Opola

Manfred

To nie firma tylko wyłudzacz!! airmax.pl Andrzej CZachor i Best- Partner Opole i śląskie

1,0 rating
19 listopada 2019

Sprzedaje na odległosć antenki które nie działają, infolinia nie istnieje. Zgłaszać do UOKIK i pozywac. NIE PLACIĆ!!

Lucek Dreja

Chińskie antenki w cenie sztabek złota…

1,0 rating
16 listopada 2019

CZACHOR i spółka naciągaczy montują internet który nie działa po 1 dniu, wystarczy poczytać o firmie AirMax.pl i Best Partner Andrzej CZACHOR. Wymawiać natychmiast umowy i zgłaszać sie do kancelarii ktora ich ściga.

Neptun

Naciagacze

1,0 rating
8 listopada 2019

Niestety nie polecam. Walczę z nimi od 2 miesięcy o łącze. Dział techniczny problemu nie widzi (zakrywając się tym że połączenie od nich do mnie jest bez wad). Mój problem to brak prędkości do zagranicznych serwerów (amazon, github, dropbox, play.pl – tez). Łącze to 100/10 speed test po Polsce pokazuje 50Mb co jest git, do Niemiec już 20Mbps a dalej już zależy US to 0.5 do 3Mbps DL zależnie od dnia (i pory), ale nie zależnie od testowanego serwera – Nie powiem zdarzało się lepiej (w okolicy 20Mbps). Dodam że połączenie do wierzy z anteną airmax jest bardzo dobre – sygnał na poziomie 55-60dbi, jakościowo w okolicach 95-97%. Łącze działało poprawnie w okresie testowym, i działało akceptowalnie przez 2 tygodnie po miesiącu od podpisania umowy, po za tymi przedziałami non stop problemy. Obsługa – zależy na kogo się trafi, jedni sugerują że człowiek jest idiotą i że problemu nie ma. Inni sa zdziwieni i próbuja pomóc. Dodzwoniłem się do gościa z którym otwierałem strone play.pl – u niego 10sekund, u mnie 50. Wysyłam screenshoty, wysłałem film nagrany z pulpitu robiąc różne testy, prosiłem o kontakt z możliwością udostępnienia zdalnego pulpitu, składałem reklamacje – nic nie daje skutku, odpowiedź cały czas ta sama – Problemu nie ma. Nikt jednak niestety nawet nie próbował się ze mną kontaktować.

Fryderyk

Zamawiasz obietnicę, dostajesz antenę radiową za grosze i baw się Pan

1,0 rating
27 października 2019

Zamówiłem do testów, otrzymałem antenę kierunkową radiową.
Zero informacji gdzie jest nadajnik, jak ją ustawić, nic, nikt nie odbiera tel.
Brak kontaktu ze strony Airmax.
Kiedy chciałem zwrócić, nikt nie odbierał tel i nie odpowiadał na emaile.
Przekręt i tyle, szkoda że wszędzie ich plakaty wiszą.

Sebastian

Złodzieje z Opola i okolic

1,0 rating
9 października 2019

Sprzedaja radiówkę jako światłowód!!!!

kolo

Naciągacze z Opola i okolic Czachor i spółka!!!!!!

1,0 rating
1 października 2019

Poczytajcie o nich w intenecie : http://www.kancelariaultimatum.pl/rejestr,dluznikow/airmax,czachor,andrzej-1966.xhtml

Mundek Wałcz

No Title

1,0 rating
31 sierpnia 2019

Kilka faktów na temat tej firmy (airmax.pl, opiniuj24.pl, portal- konsumenta Andrzej Czachor)- firma zarejestrowana nie wiadomo gdzie, brak nipu, pracownicy się nie przedstawiają, nie znają właściciela, nie płaci podatków w Polsce, zatrudnia na czarno, nie płaci składek, nie widnieje w żadnych rejestrach – podają fałszywe adresy swojej siedziby – wystarczy zadzwonić do nich i się przekonacie kto odbiera telefony – przygłupy nie potrafiące sklecić zdania. Klientów wprowadzają w błąd w celu uzyskania korzyści majątkowej – publikują w sieci fałszywe informacje o swoich usłaugahc i dodają opinie w zfałszowanych witrynach z opiniami tj. portal-konsumenta, opiniuj24.pl – interesuje się nimi policja, prokuratura a ostatnio także dziennikarze śledczy z Polsatu – przyłapani na oszustwie robią się wulgarni i składają groźby karalne, podając się przy tym za funkcjunariuszy różnych państwowych służb Tego jest znacznie więcej, ale mam nadzieje, ze to wystarczy abyście Państwo trzymali się z daleka od tego operatora sieci radiowej na terenie Opola.

derfing

Złodzieje i kłamcy

1,0 rating
31 sierpnia 2019

Firma airmax internet naciąga klientów i to tych uczciwych najbardziej. Mam nadzieje, że ktoś to nagłośni i zamkną tą firmę naciągaczy…

Anonymous

Złodzieje i kłamcy

1,0 rating
31 sierpnia 2019

Firma airmax internet naciąga klientów i to tych uczciwych najbardziej. Mam nadzieje, że ktoś to nagłośni i zamkną tą firmę naciągaczy…

Anonymous

Złodzieje i kłamcy

1,0 rating
31 sierpnia 2019

Firma airmax internet naciąga klientów i to tych uczciwych najbardziej. Mam nadzieje, że ktoś to nagłośni i zamkną tą firmę naciągaczy…

Anonymous

Złodzieje i kłamcy

1,0 rating
31 sierpnia 2019

Firma airmax internet naciąga klientów i to tych uczciwych najbardziej. Mam nadzieje, że ktoś to nagłośni i zamkną tą firmę naciągaczy…

Anonymous

Złodzieje i kłamcy

1,0 rating
31 sierpnia 2019

Firma airmax internet naciąga klientów i to tych uczciwych najbardziej. Mam nadzieje, że ktoś to nagłośni i zamkną tą firmę naciągaczy…

Anonymous

Złodzieje i kłamcy

1,0 rating
31 sierpnia 2019

Firma airmax internet naciąga klientów i to tych uczciwych najbardziej. Mam nadzieje, że ktoś to nagłośni i zamkną tą firmę naciągaczy…

Anonymous

Złodzieje i kłamcy

1,0 rating
31 sierpnia 2019

Firma airmax internet naciąga klientów i to tych uczciwych najbardziej. Mam nadzieje, że ktoś to nagłośni i zamkną tą firmę naciągaczy…

Anonymous

Złodzieje i kłamcy

1,0 rating
31 sierpnia 2019

Firma airmax internet naciąga klientów i to tych uczciwych najbardziej. Mam nadzieje, że ktoś to nagłośni i zamkną tą firmę naciągaczy…

Anonymous

Złodzieje i kłamcy

1,0 rating
31 sierpnia 2019

Firma airmax internet naciąga klientów i to tych uczciwych najbardziej. Mam nadzieje, że ktoś to nagłośni i zamkną tą firmę naciągaczy…

Anonymous

Złodzieje i kłamcy

1,0 rating
31 sierpnia 2019

Firma airmax internet naciąga klientów i to tych uczciwych najbardziej. Mam nadzieje, że ktoś to nagłośni i zamkną tą firmę naciągaczy…

Anonymous

Złodzieje i kłamcy

1,0 rating
31 sierpnia 2019

Firma airmax internet naciąga klientów i to tych uczciwych najbardziej. Mam nadzieje, że ktoś to nagłośni i zamkną tą firmę naciągaczy…

Anonymous

Złodzieje i kłamcy

1,0 rating
31 sierpnia 2019

Firma airmax internet naciąga klientów i to tych uczciwych najbardziej. Mam nadzieje, że ktoś to nagłośni i zamkną tą firmę naciągaczy…

Anonymous

Złodzieje i kłamcy

1,0 rating
31 sierpnia 2019

Firma airmax internet naciąga klientów i to tych uczciwych najbardziej. Mam nadzieje, że ktoś to nagłośni i zamkną tą firmę naciągaczy…

Anonymous

Złodzieje i kłamcy

1,0 rating
31 sierpnia 2019

Firma airmax internet naciąga klientów i to tych uczciwych najbardziej. Mam nadzieje, że ktoś to nagłośni i zamkną tą firmę naciągaczy…

Anonymous

Złodzieje i kłamcy

1,0 rating
31 sierpnia 2019

Firma airmax internet naciąga klientów i to tych uczciwych najbardziej. Mam nadzieje, że ktoś to nagłośni i zamkną tą firmę naciągaczy…

Anonymous

Złodzieje i kłamcy

1,0 rating
31 sierpnia 2019

Firma airmax internet naciąga klientów i to tych uczciwych najbardziej. Mam nadzieje, że ktoś to nagłośni i zamkną tą firmę naciągaczy…

Anonymous

Złodzieje i kłamcy

1,0 rating
31 sierpnia 2019

Firma airmax internet naciąga klientów i to tych uczciwych najbardziej. Mam nadzieje, że ktoś to nagłośni i zamkną tą firmę naciągaczy…

Anonymous

Złodzieje i kłamcy

1,0 rating
31 sierpnia 2019

Firma airmax internet naciąga klientów i to tych uczciwych najbardziej. Mam nadzieje, że ktoś to nagłośni i zamkną tą firmę naciągaczy…

Anonymous

Złodzieje i kłamcy

1,0 rating
31 sierpnia 2019

Firma airmax internet naciąga klientów i to tych uczciwych najbardziej. Mam nadzieje, że ktoś to nagłośni i zamkną tą firmę naciągaczy…

Anonymous

Złodzieje i kłamcy

1,0 rating
31 sierpnia 2019

Firma airmax internet naciąga klientów i to tych uczciwych najbardziej. Mam nadzieje, że ktoś to nagłośni i zamkną tą firmę naciągaczy…

Anonymous

Złodzieje i kłamcy

1,0 rating
31 sierpnia 2019

Firma airmax internet naciąga klientów i to tych uczciwych najbardziej. Mam nadzieje, że ktoś to nagłośni i zamkną tą firmę naciągaczy…

Anonymous

Złodzieje i kłamcy

1,0 rating
31 sierpnia 2019

Firma airmax internet naciąga klientów i to tych uczciwych najbardziej. Mam nadzieje, że ktoś to nagłośni i zamkną tą firmę naciągaczy…

Anonymous

Złodzieje i kłamcy

1,0 rating
31 sierpnia 2019

Firma airmax internet naciąga klientów i to tych uczciwych najbardziej. Mam nadzieje, że ktoś to nagłośni i zamkną tą firmę naciągaczy…

Anonymous

Złodzieje i kłamcy

1,0 rating
31 sierpnia 2019

Firma airmax internet naciąga klientów i to tych uczciwych najbardziej. Mam nadzieje, że ktoś to nagłośni i zamkną tą firmę naciągaczy…

Anonymous

Złodzieje i kłamcy

1,0 rating
31 sierpnia 2019

Firma airmax internet naciąga klientów i to tych uczciwych najbardziej. Mam nadzieje, że ktoś to nagłośni i zamkną tą firmę naciągaczy…

Anonymous

Złodzieje i kłamcy

1,0 rating
31 sierpnia 2019

Firma airmax internet naciąga klientów i to tych uczciwych najbardziej. Mam nadzieje, że ktoś to nagłośni i zamkną tą firmę naciągaczy…

Anonymous
1.1
1,1 rating
1.1 z 5 ocen (na podstawie 303 ocen)
Polecam w 100%1%
Dobra firma0%
Średnia jakość0%
Nie polecam2%
Tragiczna firma97%
Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
1 based on 62 votes
Brand Name
AirMax Internet
Product Name
AirMax Internet Opinie